Haber

Eski Galatasaraylı Wesley Sneijde’den inanılmaz sözler: Yolanthe’nin başkasıyla olması sorun değil

Galatasaray’ın efsane futbolcularından Wesley Sneijder, kendisinden 4 yıl önce ayrılan eski eşi Yolanthe Cabau’yu unutamadığını itiraf etti. Rodenburg’un YouTube programında Sneijder’in açıklamalarını derleyen Fanatik, Sneijder’in Cabau ile ilgili çarpıcı itiraflarına yer verdi.

“Endişelenmiyorum”

Küçük oğlu Xess Xava için işlerin yoluna gireceğini düşünen Sneijder, Yolanthe Cabau’nun diğer kişiyle birlikte olmasından pişmanlık duymadığını, barışma umudunun hâlâ devam ettiğini söyledi.

“UMUDUM VAR”

Yolanthe ile yeniden bir araya gelmeyi umduğu için başka birini aramadığını da sözlerine ekleyen Sneijder, “Hala mutlu bir şekilde bekarım” dedi.

“ACI VERİCİ”

Sneijder, eski eşinin başka biriyle sevişebilmesini ‘acı verici’ bulsa da, “Olabilir. Ben hoşuma gittiği için değil. Onun tam tersini de isteyeceğini düşünmüyorum. Çünkü sen O kadar uzun süredir birliktesiniz ki, sevgiyi ve acıyı paylaştınız. Belki başka bir ilişkim de olabilir.” dedi.

“BU BAĞLANTI KIRILMAZ”

Ünlü oyuncunun hala en büyük aşkı olduğunu söyleyen Sneijder, “Biz sadece evli değil, aynı zamanda çok yakın arkadaştık. Her şeyi önce birbirimize söylerdik. Bir şey olduğunda ondan tavsiye alırım ya da tam tersi. birbirimizi en iyi biz tanırız.O farklıdır.Birine aşık olsa bile o bağ öyle kalır.”

“DÜŞÜRDÜM”

Sneijder, 2019’daki ayrılıkları sırasında “Her şeyi alt üst ettim” açıklamasını yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu